Jak szybko opłacić abonament w grach?

Usługi gamingowe są w większości przypadków płatne, o ile chcemy czerpać z nich pełną przyjemność użytkowania. Jednak nowoczesne sposoby płatności mogą odstraszać tradycjonalistów, którzy przyzwyczaili się do obrotu gotówką. Wyjściem z sytuacji mogą okazać się karty podarunkowe, jednak wybranie się po nie do sklepu nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.

Abonament w grach - co to takiego?

Jako abonament w grach określa się usługi, do których dostęp przydzielany jest dopiero po uiszczeniu opłaty. W niektórych przypadkach będzie to konto premium do ulubionej gry MMO, a w innych abonament konieczny jest do korzystania z zasobów biblioteki konkretnego serwisu. Na PlayStation i innych konsolach abonament umożliwia nam granie ze znajomymi online, a także gromadzenie darmowych gier.

Szybki sposób na opłacenie abonamentu w grach

Sposobów na opłacenie abonamentów w grach jest dużo. Możemy kupić kartę podarunkową i doładować konto kodem, zapłacić przelewem, a także e-kartą, którą wcześniej zasilimy odpowiednią sumą pieniędzy. Jednak najszybszym sposobem na opłacenie abonamentu w grach jest karta płatnicza. Na koncie bankowym blokowana jest odpowiednia ilość środków, dzięki czemu opłata może być zatwierdzona błyskawicznie, nie tak jak w przypadku klasycznego przelewu. Wszystkie platformy dla graczy akceptują karty płatnicze, a także mają możliwość zlecenia przelewu automatycznego, co wyręcza nas z pamiętania o comiesięcznej płatności.

Opłacanie abonamentu

Dlaczego warto opłacać abonament w grach?

Abonament w grach online i konta premium na platformach gamingowych dają nam wiele korzyści, o ile z nich regularnie korzystamy. Ponadto niektóre tytuły są dostępne tylko po opłaceniu, należą do nich między innymi World of Warcraft oraz Final Fantasy XIV. Jakość abonamentowych gier MMO jest o wiele wyższa niż konkurencyjnych darmowych tytułów, ponieważ twórcy mają więcej funduszy na ulepszenie rozgrywki. Ponadto selekcja graczy czyni społeczność o wiele milszą.

Platformy gamingowe cieszą się stale rosnącą popularnością. Głównie dzięki systematycznym promocjom i dużym zniżkom dla subskrybentów. Ponadto wiele z nich co miesiąc rozdaje gry na własność i nie są to małe gry indie, a duże tytuły AAA. Najczęściej kwota, jaką wydalibyśmy sami, kupując te gry, znacznie przewyższa cenę abonamentu. Tanim sposobem na korzystanie z rozrywki opartej na abonamencie, jest rozwijająca się technologia streamingu gier, która pozwala nam na zagranie w nowe tytuły, nawet na kilkuletnim sprzęcie o niskich parametrach. Niestety w ostatnim przypadku do pełnego cieszenia się nowoczesną technologią potrzebujemy szybkie i stabilne łącze.